Apartamentos Playa Romana Park

Główne udogodnienia

  • The lagest option:
  • 8 gości
  • 4 łożka
  • 3 sypialni

Lokalizacja

    Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre jest położony 3 km od naturalnego raju, jakim jest Capicorb, i oferuje restaurację i obszar handlowy. Dobrze wyposażony apartament oferuje prywatny parking na terenie za 10 EUR dziennie.

    Capilla de San Cristobal i Playa de Manyetes znajdują się odpowiednio w odległości 10 min samochodem i w bliskiej odległości od dobrze wyposażonego apartamentu. Playa del Cargador znajduje się zaledwie 1 km od obiektu. W malej odległości od Apartamentos Playa Romana Park leży Playa del Moro.

    Ten apartament oferuje restaurację tarasową, miejsce do siedzenia i miejsce do pobytu dziennego, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. Obiekt oferuje oddzielną toaletę i prysznic, zapewniając komfort gości. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki.

    Ten apartament posiada kuchnię z lodówką i tosterem. Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym sezonowemu basenowi zewnętrznemu i przestronnemu ogrodowi, goście mogą odpocząć i zrelaksować się. Dla osób poszukujących doskonałego relaksu Apartamentos Playa Romana Park oferuje spa, jacuzzi na świeżym powietrzu i solarium, a także szereg zabiegów, takich jak pedicure i manicure. Ponadto, takie zajęcia sportowe jak jazda na rowerze pomagają urozmaicić wypoczynek gości.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 22:00
    Wyjazd: od 10:00 do 11:00
    Numer licencjiVT-37029-CS,VT-40566-CS,vl,vt

    Opcje pokoi w Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre

    Ten apartament oferuje restaurację tarasową, miejsce do siedzenia i miejsce do pobytu dziennego, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. Obiekt oferuje oddzielną toaletę i prysznic, zapewniając komfort gości. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Pokój zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Łóżka zdjęcie
    Apartament z 1 sypialnią

    Wielkość: 30 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Pokój zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Zewnętrze zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Łóżka zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Łóżka hostelowe
 zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Wnętrze zdjęcie
    Apartament z 1 sypialnią

    Wielkość: 35 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Zewnętrze zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Pokój zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Wnętrze zdjęcie
    Apartament z 2 sypialniami

    Wielkość: 45 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Udogodnienia zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Łóżka zdjęcie
    Apartament typu studio

    Wielkość: 25 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Zewnętrze zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Wyposażenia zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Zlewozmywaki zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Toalety zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Pokój zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Pokój zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Pokój zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Udogodnienia zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Pokój zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Kuchnia zdjęcie
    Apartament z 3 sypialniami

    Wielkość: 100 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Basen zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Pokój zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Panorama zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Pokój zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Łóżka hostelowe
 zdjęcie Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre Kuchnia zdjęcie
    Apartament

    Wielkość: 35 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd

    Opinie gości o Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Apartamentos Playa Romana Park Alcossebre